ORLEN TRAWOL 10W30 1L

EAN: 5901001766764
SKU: 12328

CENA BRUTTO

19,70 

Na stanie

Na stanie

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

 • Orlen Trawol 10W30 1L to wysokiej jakości olej silnikowy do stosowania w kosiarkach, glebogryzarkach, pługach i innych maszynach ogrodniczych wyposażonych w czterosuwowe silniki benzynowe z katalizatorem i bez.
 • Jakość oleju gwarantuje odpowiednio dobrana technologia wytwarzania w oparciu o głęboko rafinowane, mineralne oleje bazowe oraz wysokiej jakości dodatki uszlachetniające.
 • Orlen Trawol 10w30 1l posiada doskonałe własności użytkowe, zachowuje trwały film olejowy w warunkach wysokich obciążeń termicznych i mechanicznych.
 • Zapewnia minimalne zużycie dzięki niskim stratom na odparowanie, posiada bardzo dobrą odporność na utlenianie co zapobiega tworzeniu się tzw. „czarnych szlamów”.
 • Zapobiega korozji, tworzeniu się osadów wysokotemperaturowych, jest w pełni mieszalny z innymi olejami tej samej klasy lepkości i kategorii jakości.

 

Orlen OIL to firma polskiego koncernu naftowego. Aktywnie współpracuje z czołowymi zagranicznymi i polskimi ośrodkami badawczymi w zakresie wprowadzania do oferty nowych, wysokojakościowych produktów. Obecna pozycja jednego z czołowych producentów środków smarnych zobowiązuje ORLEN OIL do ciągłego monitorowania trendów technologicznych. Posiada również certyfikat spełnienia wymagań AQAP 2110:2016 („Wymagania NATO dotyczące zapewnienia jakości przy projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji” Produkt Orlen trawol 10W30 1l odpowiada na potrzeby wymagających klientów.

Parametry techniczne

Waga1 kg
Producent

Pojemność

Opinie

Recenzje

  Napisz pierwszą opinię o „ORLEN TRAWOL 10W30 1L”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Opinie

  Recenzje

   Napisz pierwszą opinię o „ORLEN TRAWOL 10W30 1L”

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Prowadzisz serwis motoryzacyjny?

    

   Zapisz się do programu partnerskiego, aby uzyskać lepsze oferty cenowe. 

   Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych marek, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej gwarantuje, że oferujemy produkty najwyższej jakości.

   Poznaj naszą ofertę dla serwisów.