zuzu v1 250

CES 20078

CES 20078 – innowacje w ochronie silnikowa

Nowa era w technologii olejów silnikowych nadeszła z wprowadzeniem specyfikacji CES 20078 przez Cummins. Jako odpowiedź na rosnące potrzeby zaawansowanych systemów diesla, ta specyfikacja stawia nowe standardy w ochronie, wydajności i trwałości.

Zalety CES 20078

  • Ochrona DPF: Dzięki niskiej zawartości popiołu oleje te skutecznie minimalizują ryzyko zatykania i uszkodzeń filtrów cząstek stałych.
  • Odporność: Zapewniają one długotrwałą stabilność termiczną, chroniąc silnik nawet w najtrudniejszych warunkach.
  • Zabezpieczenie Komponentów: Ochrona przed korozją jest kluczowa, aby ważne części silnika działały bez przeszkód przez długie lata.
  • Stabilność w Ekstremalnych Warunkach: Niezawodność w szerokim zakresie temperatur to gwarancja sprawnego działania niezależnie od warunków.
  • Czystość Silnika: Redukcja osadów oznacza, że silnik działa sprawniej, co przekłada się na wydłużoną żywotność i lepszą wydajność paliwową.

Wybierając oleje spełniające standard CES 20078, użytkownicy otrzymują pewność, że ich sprzęt będzie działał na najwyższym poziomie, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy polegają na niezawodności silników Cummins w codziennej pracy.