zuzu v1 250

CES 20086

CES 20086 – Nowa generacja ochrony dla silników Cummins

CES 20086 to zaawansowana specyfikacja oleju silnikowego stworzona przez Cummins, wiodącego producenta silników diesla. Zaprojektowana specjalnie dla najnowszych generacji silników Cummins X15, które są wyposażone w nowoczesne technologie i zaawansowane systemy kontroli emisji. Oleje spełniające normę CES 20086 zapewniają nie tylko optymalną ochronę silnika, ale także dbają o jego długotrwałą wydajność, chroniąc przed zużyciem, korozją i tworzeniem się osadów.

Właściwości CES 20086

  1. Zaawansowana Ochrona: Oleje zgodne z CES 20086 zostały sformułowane, aby spełniać restrykcyjne wymagania dotyczące ochrony silnika przed zużyciem i korozją, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.
  2. Optymalna Czystość Silnika: Skutecznie zapobiegają tworzeniu się osadów, które mogą wpływać negatywnie na wydajność i trwałość silnika.
  3. Zabezpieczenie Systemów Emisji: Ochrona systemów poobiegowych, takich jak filtry cząstek stałych (DPF) czy reduktory NOx, poprzez niską zawartość popiołu siarczanowego.
  4. Stabilność Termiczna: Gwarantują stabilność oleju nawet w ekstremalnych temperaturach, zapewniając optymalną smarowność i ochronę.

Dla operatorów i właścicieli pojazdów z silnikami Cummins, korzystanie z olejów spełniających standard CES 20086 daje pewność najwyższej jakości ochrony i zoptymalizowanej wydajności przez cały okres eksploatacji.