zuzu v1 250

CES 20072

CES 20072 – apecyfikacja dla silników diesla Cummins

CES 20072 reprezentuje zestaw standardów olejowych ustalonych przez Cummins Inc., mających na celu optymalizację pracy i ochronę zaawansowanych silników diesla. Specyfikacja jest kluczowa dla właścicieli i operatorów pojazdów wyposażonych w silniki Cummins, gwarantując długotrwałą wydajność i niezawodność.

Wydajność w CES 20072

Specyfikacja CES 20072 wprowadza innowacyjne podejście do ochrony silników diesla, koncentrując się na zminimalizowaniu zużycia, optymalizacji pracy systemów oczyszczania spalin oraz zapewnieniu długotrwałej stabilności oleju. Oleje zatwierdzone w ramach normy 20072 oferują zaawansowaną ochronę przed korozją, osadami i zużyciem.

Aspekty specyfikacji CES 20072

  • Zgodność z systemami oczyszczania spalin: CES 20072 kładzie nacisk na kompatybilność olejów z filtrami cząstek stałych (DPF) i innymi systemami redukcji emisji, wspierając ekologiczną eksploatację silników.
  • Ochrona w ekstremalnych warunkach: Zatwierdzane do użytku w ekstremalnych warunkach, zapewniając niezawodność w szerokim zakresie temperatur i obciążeń operacyjnych.
  • Długoterminowa stabilność: Specyfikacja podkreśla znaczenie długoterminowej stabilności oleju, co przekłada się na rzadsze wymiany i niższe koszty eksploatacji.

Dlaczego CES 20072 ?

Adoptowanie olejów zgodnych z CES 20072 to inwestycja w długowieczność i efektywność silników diesla Cummins. Użytkownicy zyskują pewność, że ich silniki są chronione przez produkty, które spełniają surowe kryteria ustalone przez jednego z liderów w produkcji silników. To nie tylko ochrona silnika, ale także zapewnienie, że pojazdy spełniają aktualne i przyszłe normy emisji.

CES 20072 to specyfikacja, która idzie ramię w ramię z filozofią Cummins dotyczącą innowacji i niezawodności. Dostosowując się do normy, użytkownicy silników diesla Cummins mogą oczekiwać wydłużonej żywotności swoich silników, optymalizacji wydajności oraz wsparcia w utrzymaniu zgodności z coraz bardziej restrykcyjnymi normami środowiskowymi.