CES 20071

Wyświetlanie jednego wyniku

CES 20071 – specyfikacja oleju dla silników Cummins

CES 20071 to specyfikacja oleju silnikowego stworzona przez Cummins, jednego z wiodących producentów silników diesla, aby sprostać rosnącym wymaganiom zaawansowanych silników. Specyfikacja zapewnia optymalną ochronę, wydajność i długotrwałość dla szerokiej gamy silników diesla Cummins.

Charakterystyka i wymagania CES 20071

CES 20071 określa oleje, które spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące ochrony silnika, efektywności operacyjnej oraz kompatybilności z zaawansowanymi systemami oczyszczania spalin. Oleje muszą wykazywać się doskonałą stabilnością termiczną, odpornością na utlenianie oraz zdolnością do utrzymania właściwości smarujących w szerokim zakresie temperatur i warunków eksploatacji.

Znaczenie specyfikacji CES 20071

Wybór oleju spełniającego specyfikację CES 20071 oznacza dla użytkowników, że ich silnik otrzymuje produkt zalecany i zatwierdzony przez producenta. Jest to szczególnie ważne dla zachowania niezawodności, wydajności i długowieczności silników, które są często eksploatowane w trudnych warunkach i wymagających aplikacjach.

Korzyści ze stosowania olejów CES 20071

Stosowanie olejów spełniających specyfikację CES 20071 przynosi szereg długoterminowych korzyści, w tym:

  • Ochrona Silnika: Zapewniają wyjątkową ochronę przed zużyciem, korozją i osadami, przedłużając żywotność silnika.
  • Zoptymalizowana Wydajność: Pomagają utrzymać moc i efektywność silnika, zapewniając czystą i płynną pracę.
  • Zwiększona Niezawodność: Dzięki wysokiej jakości olejom CES 20071, silniki Cummins działają niezawodnie nawet w trudnych warunkach, co jest kluczowe dla ciągłości produkcji i bezpieczeństwa.
  • Kompatybilność z Nowoczesnymi Technologiami: Specyfikacja jest kompatybilna z najnowszymi technologiami stosowanymi w silnikach, co jest ważne w kontekście ciągłego rozwoju i innowacji w przemyśle.