zuzu v1 250

ORLEN TRANSOL 460 20L

EAN:
SKU: 12320

CENA BRUTTO

285,00 

Brak na stanie. Produkt na zamówienie (1-2 dni) Zapytaj o dostępność

Brak na stanie. Produkt na zamówienie (1-2 dni) Zapytaj o dostępność

Może spodoba się również…

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

Orlen Transol 460 olej przekładniowy, produkowany z selektywnie rafinowanych olejów mineralnych, wzbogacony o bezołowiowe dodatki poprawiające własności smarne (typu siarka-fosfor) oraz zaawansowany pakiet dodatków o działaniu przeciwkorozyjnym, podwyższającym odporność na utlenianie, przeciwpiennym i demulgującym.

Przeznaczony do smarowania średnioobciążonych mechanicznych przekładni urządzeń przemysłowych, które są często narażone na obciążenia uderzeniowe i działanie skrajnych warunków.

Charakterystyka Orlen Transol 460:

  • Ochrona przekładni: Chroni poszczególne części przekładni, takie jak koła zębate, łożyska toczne i ślizgowe, przed nadmiernym zużyciem mechanicznym.
  • Ochrona przed korozją: Zabezpiecza elementy konstrukcyjne przekładni wykonane ze stali i metali nieżelaznych przed chemicznym oddziaływaniem aktywnych składników oleju oraz produktów jego utleniania.
  • Wysoka stabilność termooksydacyjna: Umożliwia długotrwałą pracę w podwyższonych temperaturach, utrzymując swoje właściwości smarne.
  • Zapobieganie pianie i emulsji: Dodatki przeciwpienne i demulgujące przeciwdziałają obniżeniu właściwości smarnych oleju wskutek tworzenia się trwałej piany oraz emulsji olejowo-wodnej.

Zastosowania Orlen Transol 460:

  • Polecany do przekładni walcowniczych w hutnictwie, maszyn budowlanych, cementowni, podnośników i urządzeń przeładunkowych w przemyśle okrętowym, obrabiarek, przekładni turbin parowych i gazowych, maszyn używanych w przemyśle papierniczym, oraz innych urządzeń działających w temperaturach do 100°C.
  • Orlen Transol 460 odpowiedni do zastosowań, gdzie przekładnie są narażone na agresywne środowisko (para wodna, gazy korozyjne) oraz zmienne temperatury otoczenia, jak w przypadku dźwigów czy wciągarek.

Spełnia wymagania:

  • DIN 51517 cz. 3
  • US Steel 224
  • AGMA/ANSI 9005-E02
  • ISO 12925-1 CKC
h

Parametry techniczne

Waga 20 kg
Producent

ISO

Norma

, ,

Pojemność

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „ORLEN TRANSOL 460 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „ORLEN TRANSOL 460 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *