zuzu v1 250

CASTROL ALUSOL SL 51 XBB 20L

EAN:
SKU: 14901

CENA BRUTTO

791,30 

Brak na stanie. Produkt na zamówienie (1-2 dni) Zapytaj o dostępność

Brak na stanie. Produkt na zamówienie (1-2 dni) Zapytaj o dostępność

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

  • Castrol Alusol SL 51 XBB 20l jest wysokowydajnym olejem obróbkowym, emulgującym w wodzie.
  • Nie zawiera związków chloru, boru ani biocydów.
  • Zawiera pakiet dodatków, który pozwala na uzyskanie lepszych efektów obróbki oraz wysoką jakości obrabianych powierzchni.
  • Gwarantuje bardzo dobrą stabilność oraz uzyskanie niższych ogólnych kosztów eksploatacji chłodziwa. Alusol SL 51 XBB nadaje się do obróbki skrawaniem „CNC” może być stosowany zarówno w systemach centralnych jak i indywidualnych zbiornikach maszyn.

Zastosowanie:

  • Alusol SL 51 XBB został specjalnie opracowany do obróbki stopów aluminium. Ponadto może być zastosowany do obróbki różnych stali stopowych.

Korzyści:

  • Nie zawiera boru – zgodny z przepisami dotyczącymi środowiska naturalnego. Nie zawiera związków chloru, biocydów oraz azotynów – spełnia wymagania ochrony środowiska, łatwy w utylizacji. Odporny na skażenie bakteryjne- wydłużony okres eksploatacji

 Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Dzięki Castrol alusol sl 51 xbb 20l pojazd uzyskuje doskonałe osiągi.

h

Parametry techniczne

Waga 20 kg
Pojemność

Producent

Opinie

Opinie