CASTROL ALUSOL SL 51 XBB 20L

EAN:
SKU: 14901

CENA BRUTTO

791,30 

Brak na stanie. Zapytaj o dostępność

Brak na stanie. Zapytaj o dostępność

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

  • Castrol Alusol SL 51 XBB 20l jest wysokowydajnym olejem obróbkowym, emulgującym w wodzie.
  • Nie zawiera związków chloru, boru ani biocydów.
  • Zawiera pakiet dodatków, który pozwala na uzyskanie lepszych efektów obróbki oraz wysoką jakości obrabianych powierzchni.
  • Gwarantuje bardzo dobrą stabilność oraz uzyskanie niższych ogólnych kosztów eksploatacji chłodziwa. Alusol SL 51 XBB nadaje się do obróbki skrawaniem „CNC” może być stosowany zarówno w systemach centralnych jak i indywidualnych zbiornikach maszyn.

Zastosowanie:

  • Alusol SL 51 XBB został specjalnie opracowany do obróbki stopów aluminium. Ponadto może być zastosowany do obróbki różnych stali stopowych.

Korzyści:

  • Nie zawiera boru – zgodny z przepisami dotyczącymi środowiska naturalnego. Nie zawiera związków chloru, biocydów oraz azotynów – spełnia wymagania ochrony środowiska, łatwy w utylizacji. Odporny na skażenie bakteryjne- wydłużony okres eksploatacji

 

Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Dzięki Castrol alusol sl 51 xbb 20l pojazd uzyskuje doskonałe osiągi.

Parametry techniczne

Waga20 kg
Pojemność

Producent

Opinie

Opinie

Prowadzisz serwis motoryzacyjny?

 

Zapisz się do programu partnerskiego, aby uzyskać lepsze oferty cenowe. 

Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych marek, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej gwarantuje, że oferujemy produkty najwyższej jakości.

Poznaj naszą ofertę dla serwisów.