zuzu v1 250

CASTROL ALPHASYN GS 220 20L

EAN:
SKU: 14900

CENA BRUTTO

1162,80 

Brak na stanie. Produkt na zamówienie (1-2 dni) Zapytaj o dostępność

Brak na stanie. Produkt na zamówienie (1-2 dni) Zapytaj o dostępność

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

Castrol Alphasyn GS 220 20L Syntetyczne oleje przekładniowe na bazie poliglikolu do przekładni, w których występują wysokie termiczne i mechaniczne obciążenia. Zakres temperatur pracy: chwilowo do 180oC. Spełnia wymagania DIN 51 517 część 3 – CLP.

  • Oleje Alphasyn GS posiadają z natury lepsze właściwości w stosunku do mineralnych środków smarnych.
  • Oleje tej klasy są szczególnie przydatne do smarowania przekładni i łożysk pracujących w wysokich temperaturach, zwłaszcza w dużych walcarkach i kalandrach. W przekładniach ślimakowych zalanych olejem mineralnym, przy niskich szybkościach i wysokich obciążeniach, w warunkach tarcia granicznego występuje tendencja do powstawania pittingu a w konsekwencji do szybkiego zużycia ślimacznicy wykonanej z brązu.
  • Oleje natłuszczane (zawierające dodatki tłuszczów zwierzęcych) efektywnie redukują pitting, są jednak nieodporne na utlenianie i wysokie temperatury pracy.
  • Oleje z serii Alphasyn GS nadają się do takich zastosowań, ponadto pozwalają na wydłużenie okresów między napełnieniem a wymianą oleju.
  • Niektórzy producenci wykorzystują je, jako środki smarne na cały okres eksploatacji urządzenia.

 Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Dzięki Castrol alphasyn gs 220 20l pojazd uzyskuje doskonałe osiągi.

h

Parametry techniczne

Waga 20 kg
Pojemność

Producent

Opinie

Opinie