CASTROL ALPHASYN GS 220 20L

EAN:
SKU: 14900

CENA BRUTTO

1162,80 

Brak na stanie. Zapytaj o dostępność

Brak na stanie. Zapytaj o dostępność

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

Castrol Alphasyn GS 220 20L Syntetyczne oleje przekładniowe na bazie poliglikolu do przekładni, w których występują wysokie termiczne i mechaniczne obciążenia. Zakres temperatur pracy: chwilowo do 180ºC. Spełnia wymagania DIN 51 517 część 3 – CLP.

  • Oleje Alphasyn GS posiadają z natury lepsze właściwości w stosunku do mineralnych środków smarnych.
  • Oleje tej klasy są szczególnie przydatne do smarowania przekładni i łożysk pracujących w wysokich temperaturach, zwłaszcza w dużych walcarkach i kalandrach. W przekładniach ślimakowych zalanych olejem mineralnym, przy niskich szybkościach i wysokich obciążeniach, w warunkach tarcia granicznego występuje tendencja do powstawania pittingu a w konsekwencji do szybkiego zużycia ślimacznicy wykonanej z brązu.
  • Oleje natłuszczane (zawierające dodatki tłuszczów zwierzęcych) efektywnie redukują pitting, są jednak nieodporne na utlenianie i wysokie temperatury pracy.
  • Oleje z serii Alphasyn GS nadają się do takich zastosowań, ponadto pozwalają na wydłużenie okresów między napełnieniem a wymianą oleju.
  • Niektórzy producenci wykorzystują je, jako środki smarne na cały okres eksploatacji urządzenia.

 

Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Dzięki Castrol alphasyn gs 220 20l pojazd uzyskuje doskonałe osiągi.

Parametry techniczne

Waga20 kg
Pojemność

Producent

Opinie

Opinie

Prowadzisz serwis motoryzacyjny?

 

Zapisz się do programu partnerskiego, aby uzyskać lepsze oferty cenowe. 

Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych marek, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej gwarantuje, że oferujemy produkty najwyższej jakości.

Poznaj naszą ofertę dla serwisów.