zuzu v1 250

Boll

BOLL – Chemia Samochodowa

Firma BOLL powstała w 1993 roku w Zielonej Górze. Od tamtej pory specjalizuje się w dystrybucji różnorodnych środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych.

Od samego początku działalności, stale uzupełnia i rozwija ofertę, wprowadzając do obrotu artykuły najwyższej jakości od uznanych producentów z całej Europy i świata. Ważnym celem, który sobie stawiamy, jest dbałość o konkurencyjne ceny, której poziom utrzymuje dzięki starannemu monitorowaniu rynku i potrzebom klientów.

Dzięki podejściu, marka BOLL zyskała reputację stabilności, pewności i zaufania w oczach klientów. Celem jest nieustanne badanie potrzeb rynku oraz rozwijanie oferty, dzięki czemu mogą zapewnić klientom z całego kraju oraz zagranicy coraz szerszą gamę artykułów chemii samochodowej.

Firma cieszy się uznaniem wśród klientów, a zaufanie, jakim ich obdarzają, zobowiązuje do nieustannego doskonalenia jakości usług. Dzięki coraz większej rzeszy zadowolonych klientów, udało się stać jednym z najważniejszych dystrybutorów chemii samochodowej w Polsce.