MENU

ORLEN LITEN ŁT 43 9KG

EAN: 5901001758349

SKU: 12274

CENA BRUTTO

120,80 

Brak w magazynie. Produkt na zamówienie (2-4 dni) ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

ZAMÓWIENIA: Interesuje Cię hurtowa ilość?

Do darmowej wysyłki brakuje 78,20 zł
Dostawa kurierem/paczkomat
Następna wysyłka: we wtorek
Metody płatności

Może spodoba się również…

  • 12,00 
    15 szt.
  • 15,90 
    20 szt.
h

Opis produktu

Orlen Liten ŁT 43 reprezentuje nową generację smarów plastycznych, skonstruowanych z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony i wydajności w szerokim zakresie aplikacji przemysłowych. Wyprodukowany z rafinowanego oleju mineralnego i zagęszczony za pomocą mydła litowego, smar zawiera również zaawansowany pakiet dodatków, który wzmacnia jego właściwości przeciwutleniające, przeciwrdzewne oraz smarne.

Zastosowanie smaru Orlen Liten ŁT 43:

  • Smar Liten® ŁT-4 3 jest idealnym rozwiązaniem do smarowania szerokiej gamy łożysk tocznych i ślizgowych, operujących w temperaturach od -30°C do +130°C.
  • Jego wszechstronne zastosowanie sprawia, że jest on odpowiedni zarówno do systemów smarowania centralnego, jak i manualnego, dostosowując się do różnych prędkości obrotowych i temperatur pracy łożysk.
  • Elastyczność sprawia, że smar Liten® ŁT-4 3 jest niezbędnym komponentem dla utrzymania niezawodności i długowieczności maszyn w różnych branżach przemysłowych.

Spełnia wymagania:

  • DIN 51 502: K3N-30
  • ISO 6743-9: CCHA-3

Parametry techniczne

Waga 9 kg
Producent

Przeznaczenie

Pojemność

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „ORLEN LITEN ŁT 43 9KG”

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „ORLEN LITEN ŁT 43 9KG”
  • 20,60 
    1 szt.
Pokaż więcej Ładowanie…