logo zuzu

Czego dziś szukamy?

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L

EAN:
SKU: TOQIXLL0205
Waga 5 kg
Producent

Total

Baza

Syntetyczny

Lepkość

0W-20

ACEA

A5, C5

Pojemność

5 l

Przeznaczenie

Samochody osobowe

Produkt dostępny na zamówienie

196,60 

brutto

Produkt dostępny na zamówienie

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L

Opis

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości 0W20.

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 jest szczególnie polecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, które wymagają środka smarnego o specyfikacji VW 508.00/509.00.

  • Lepszy wpływ na środowisko – ogranicza osadzanie się złogów w silniku i zapewnia optymalne działanie najnowszych filtrów cząstek stałych (DPF) oraz katalizatorów benzynowych, które obniżają emisję NOx, CO2, CO i cząstek stałych. Jest on zgodny z normami emisji Euro 6.
  • Zapewnia niezrównaną ochronę silnika przy różnych prędkościach obrotowych, w różnych warunkach, temperaturach i stylach jazdy.
  • Zmniejszone koszty eksploatacji i zużycie paliwa dzięki zwiększonym właściwościom tarciowym, TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 znacząco poprawia efektywność paliwową.
  • Doskonała ochrona silnika przy rozruchu – Czystość silnika: Redukcja osadów w silniku, aby zmaksymalizować jego osiągi.

Opinie

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.