TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L

EAN: 3425901134697
SKU: 14241

CENA BRUTTO

208,80 

Pozostało tylko: 2

Pozostało tylko: 2

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

 • Total QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów.
 • Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości 0W20.
 • Total Quartz Ineo Xtra Long Life 0W20 5l jest szczególnie polecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, które wymagają środka smarnego o specyfikacji VW 508.00/509.00.
 • Lepszy wpływ na środowisko – ogranicza osadzanie się złogów w silniku i zapewnia optymalne działanie najnowszych filtrów cząstek stałych (DPF) oraz katalizatorów benzynowych, które obniżają emisję NOx, CO2, CO i cząstek stałych. Jest on zgodny z normami emisji Euro 6.
 • Zapewnia niezrównaną ochronę silnika przy różnych prędkościach obrotowych, w różnych warunkach, temperaturach i stylach jazdy.
 • Zmniejszone koszty eksploatacji i zużycie paliwa dzięki zwiększonym właściwościom tarciowym, TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 znacząco poprawia efektywność paliwową.
 • Doskonała ochrona silnika przy rozruchu – Czystość silnika: Redukcja osadów w silniku, aby zmaksymalizować jego osiągi.

Parametry techniczne

Waga5 kg
Producent

Baza

Lepkość

ACEA

A5, C5

Norma

, ,

Pojemność

Opinie

Recenzje

  Napisz pierwszą opinię o „TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Opinie

  Recenzje

   Napisz pierwszą opinię o „TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L”

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Prowadzisz serwis motoryzacyjny?

    

   Zapisz się do programu partnerskiego, aby uzyskać lepsze oferty cenowe. 

   Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych marek, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej gwarantuje, że oferujemy produkty najwyższej jakości.

   Poznaj naszą ofertę dla serwisów.