zuzu v1 250

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L

EAN: 3425901134697
SKU: 14241

CENA BRUTTO

216,20 

Na stanie

Na stanie

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

  • Total QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości 0W20.
  • Total Quartz Ineo Xtra Long Life 0W20 jest szczególnie polecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, które wymagają środka smarnego o specyfikacji VW 508.00/509.00.
  • Lepszy wpływ na środowisko – ogranicza osadzanie się złogów w silniku i zapewnia optymalne działanie najnowszych filtrów cząstek stałych (DPF) oraz katalizatorów benzynowych, które obniżają emisję NOx, CO2, CO i cząstek stałych. Jest on zgodny z normami emisji Euro 6.
  • Zapewnia niezrównaną ochronę silnika przy różnych prędkościach obrotowych, w różnych warunkach, temperaturach i stylach jazdy.
  • Zmniejszone koszty eksploatacji i zużycie paliwa dzięki zwiększonym właściwościom tarciowym, TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 znacząco poprawia efektywność paliwową.
  • Doskonała ochrona silnika przy rozruchu – Czystość silnika: Redukcja osadów w silniku, aby zmaksymalizować jego osiągi.
h

Parametry techniczne

Waga 5 kg
Producent

Baza

Lepkość

ACEA

,

Norma

, ,

Pojemność

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 5L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *