zuzu v1 250

MA Professional

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

MA Professional

to polska marka wysokiej jakości chemii motoryzacyjnej, która stale się rozwija i oferuje kilkadziesiąt produktów, rozwiązujących problemy związane z eksploatacją i serwisem pojazdów. Mimo że oferta jest głównie skierowana do profesjonalistów zajmujących się naprawą i serwisem pojazdów, to większość użytkowników indywidualnych lub majsterkowiczów znajdzie w niej odpowiednie produkty do samodzielnej naprawy i obsługi pojazdów.

W ramach linii produktów z kategorii chemii samochodowej, MA Professional oferuje preparaty do smarowania, czyszczenia i odtłuszczania części samochodowych i podzespołów, środki do konserwacji, kleje techniczne, uszczelnienia silikonowe, środki do gruntownego mycia i utrzymania czystości w serwisach samochodowych oraz płyny eksploatacyjne. W ofercie marki znajdują się również akumulatory samochodowe EMPEX i POWER.

Jednym z kluczowych elementów podczas tworzenia kolejnych produktów MA Professional jest bezpośredni kontakt z klientami oraz użytkownikami. Dlatego firma bierze udział w krajowych imprezach związanych z motoryzacją, takich jak Targi Inter Cars, Profi Auto, Auto Land, a także międzynarodowych targach motoryzacyjnych, takich jak Automechanika Frankfurt. Dzięki znajomości rynku, dużemu zaangażowaniu oraz ciągłemu obserwowaniu kierunków rozwoju motoryzacji, produkty MA Professional są idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań zarówno profesjonalistów, jak i indywidualnych użytkowników.