zuzu v1 250

Chrysler MS-12145

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Chrysler MS-12145 – Zaawansowana technologia dla nowoczesnych silników Chryslera

Norma Chrysler MS-12145 to kolejna krotna ewolucja w serii specyfikacji olejowych stworzonych przez Chryslera, jednego z czołowych producentów samochodów. Specyfikacja została zaprojektowana z myślą o jednostkach napędowych, uwzględniając rosnące wymagania dotyczące osiągów, wydajności paliwowej oraz standardów emisji zanieczyszczeń.

Charakterystyka oleju Chrysler MS-12145:

  1. Wszechstronna Ochrona: Oleje spełniające normę MS-12145 zapewniają doskonałą ochronę przed zużyciem, korozją i osadami, co pomaga utrzymać silnik w nienagannej kondycji.
  2. Optymalizacja: Z myślą o najnowszych innowacjach technologicznych Chryslera, te oleje pomagają maksymalizować osiągi silnika i jego trwałość.
  3. Dłuższe Okresy Między Wymianami: Dzięki wyższej odporności na utlenianie i stabilności termicznej, oleje pozwalają na wydłużenie okresów między kolejnymi wymianami.
  4. Zgodność z Materiałami: Starannie dobrane składniki zapewniają pełną zgodność z uszczelkami, łożyskami i innymi komponentami silnika.

Dla właścicieli samochodów marki Chrysler wybór olejów spełniających specyfikację MS-12145 to pewność, że ich pojazdy są chronione najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologią, która zapewnia długą żywotność i doskonałe osiągi na drodze.