zuzu v1 250

Chrysler MS-11106

Chrysler MS-11106 – ewolucja ochrony silników Chryslera

Specyfikacja Chrysler MS-11106 to unikalna kompozycja wymagań określonych przez Chryslera dla olejów silnikowych przeznaczonych do zaawansowanych jednostek napędowych. Z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu ochrony i wydajności dla silników diesla, Chrysler wdrożył tę specyfikację, by sprostać rosnącym standardom czystości emisji oraz wydajności paliwowej.

Cechy wyróżniające Chrysler MS-11106:

  1. Optymalna Ochrona dla Diesla: Specyfikacja została stworzona z myślą o nowoczesnych silnikach diesla, zapewniając im wyjątkową ochronę przed zużyciem i korozją.
  2. Zabezpieczenie Systemu Kontroli Emisji: Oleje zgodne z MS-11106 chronią składniki systemu poobiegowego, takie jak filtry cząstek stałych (DPF), przed zatykaniem i uszkodzeniami.
  3. Stabilność Termiczna: Wysoka odporność na utlenianie chroni olej przed degradacją, nawet w ekstremalnie wysokich temperaturach.
  4. Ochrona przed Osadami: Formuła zapobiega tworzeniu się szkodliwych osadów w silniku, co przekłada się na lepszą wydajność i dłuższą żywotność.
  5. Zgodność z Materiałami: Dzięki specjalnej formule, oleje są w pełni zgodne z uszczelkami i innymi materiałami stosowanymi w silnikach Chryslera.

Dla wszystkich właścicieli pojazdów marki Chrysler wyposażonych w silniki diesla, korzystanie z olejów spełniających specyfikację MS-11106 oferuje pewność optymalnej ochrony, długotrwałości oraz wysokiej wydajności.