CASTROL ILOFORM TDN 81 20L

EAN:
SKU: 14887

CENA BRUTTO

594,20 

Brak na stanie. Zapytaj o dostępność

Brak na stanie. Zapytaj o dostępność

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

 • Castrol Iloform TDN 81 20L jest olejem o średniej lepkości z dodatkami EP do ciężkiej obróbki plastycznej.
 • Produkt został opracowany na bazie parafinowanych olejów mineralnych rafinowanych rozpuszczalnikowo z dodatkami związków poprawiających smarność oraz chloroparafiny.

Zastosowanie:

 • Iloform TDN 81 został specjalnie opracowany do ciężkich operacji wytłaczania, gdzie olej musi sprostać ekstremalnym warunkom pracy.
 • Nadaje się do trudno obrabialnych materiałów takich jak stal stopowa, stal nierdzewna czy stal z zawartością niklu, a także do aluminium i stopów aluminium.
 • Iloform TDN 81 jest również polecany do operacji pielgrzymowania rur ze stali stopowych i nierdzewnych na zimno, jako środek do smarowania rolek średnicy zewnętrznej, a także, jako olej do przekładni zębatych.

 

Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Dzięki Castrol iloform tdn 81 20l pojazd uzyskuje doskonałe osiągi.

Parametry techniczne

Waga20 kg
Producent

Pojemność

Przeznaczenie

Opinie

Recenzje

  Napisz pierwszą opinię o „CASTROL ILOFORM TDN 81 20L”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Opinie

  Recenzje

   Napisz pierwszą opinię o „CASTROL ILOFORM TDN 81 20L”

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Prowadzisz serwis motoryzacyjny?

    

   Zapisz się do programu partnerskiego, aby uzyskać lepsze oferty cenowe. 

   Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych marek, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej gwarantuje, że oferujemy produkty najwyższej jakości.

   Poznaj naszą ofertę dla serwisów.