TOTAL BIOHYDRAN SE 68 208L
SKU: 13422
Interesuje Cię hurtowa ilość?
lub
Darmowa dostawa od 199 zł
Dostawa kurierem/paczkomat
Następna wysyłka:
jutro
Metody płatności
Opis produktu
Total Biohydran SE 68 to biodegradowalny olej hydrauliczny na bazie nasyconych estrów syntetycznych, przeznaczony do układów pracujących pod większym obciążeniem i w wyższych temperaturach roboczych. Klasa lepkości ISO VG 68 sprawia, że produkt dobrze nadaje się do instalacji wymagających mocniejszego filmu smarnego, szczególnie w sprzęcie terenowym, leśnym i komunalnym eksploatowanym poza halą produkcyjną. Formuła łączy wysoką odporność na utlenianie z niską ekotoksycznością, dlatego dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezawodność hydrauliki musi iść w parze z ochroną środowiska.
Zastosowanie Total Biohydran SE 68
- Układy hydrauliczne maszyn pracujących w środowiskach o podwyższonym ryzyku wycieku do gleby lub wody.
- Sprzęt leśny, komunalny i budowlany eksploatowany w trudnym terenie oraz przy dużym obciążeniu.
- Instalacje offshore, urządzenia żeglugi wodnej oraz systemy pracujące w pobliżu zbiorników i cieków wodnych.
- Ośrodki narciarskie i maszyny terenowe wymagające hydrauliki o wyższej lepkości.
- Układy przystosowane do płynów na bazie estrów syntetycznych i kompatybilne z uszczelnieniami NBR, HNBR, AU i FPM.
Kluczowe korzyści Total Biohydran SE 68
- Lepkość ISO VG 68 wspiera utrzymanie mocnego filmu smarnego w instalacjach pracujących pod większym obciążeniem i w podwyższonej temperaturze.
- Biodegradowalna formuła ogranicza wpływ ewentualnego wycieku na środowisko naturalne.
- Nasycone estry syntetyczne zapewniają stabilny wskaźnik lepkości bez spadku parametrów wskutek ścinania.
- Wysoka odporność na utlenianie pomaga wydłużyć okres eksploatacji płynu w porównaniu do klasycznych olejów mineralnych.
- Dobra smarność wspiera ochronę pomp, siłowników i zaworów hydraulicznych podczas intensywnej pracy.
- Niska skłonność do pienienia oraz szybkie uwalnianie powietrza poprawiają kulturę pracy układu.
- Zawartość ponad 80 procent węgla odnawialnego wspiera cele środowiskowe i ograniczanie emisji CO2.
- Mieszalność z olejami HM i HV może ułatwić zmianę środka smarnego w istniejących instalacjach.
Spełnia wymagania
- ISO 15380 HEES
- DIN 51524 dla olejów mineralnych z wyjątkiem DIN 51587 oraz ISO 13357
- Ecolabel FR/27/002 AFNOR Certification
- Szwedzka norma SS 15 54 34
- Denison HF0
- Denison HF1
- Denison HF2
- Denison HF6
Parametry techniczne
- Klasa lepkości ISO VG 68
- Wygląd jasny i przejrzysty
- Gęstość w 15 stopniach Celsjusza 925 kg m³
- Lepkość kinematyczna w 40 stopniach Celsjusza 68 mm² s
- Lepkość kinematyczna w 100 stopniach Celsjusza 10,3 mm² s
- Wskaźnik lepkości 142
- Temperatura zapłonu 280 stopni Celsjusza
- Temperatura płynięcia minus 30 stopni Celsjusza
- Biodegradowalność według OECD 301 powyżej 60 procent
Opinie
Opinie
Opinie
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Pokaż więcej
Ładowanie...

Opinie