zuzu v1 250

Tektura w arkuszach

Przekładki tekturowe

lub tektura w arkuszach, doskonale nadają się do zabezpieczania produktów ponieważ są wykonane z wytrzymałego materiału które nie ulega przetarciom dlatego skutecznie chronią produkty przed uszkodzeniami.

W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje przekładek tekturowych: trzywarstwowe, które nadają się do lekkich przedmiotów oraz pięciowarstwowe, idealne do cięższych produktów.

Tektura w arkuszach jak i przekładki tekturowe można wykorzystać do oddzielenia produktów ułożonych warstwowo. Dzięki temu, że wykonane są ze sztywnej tektury falistej, wzmacniają stabilność paczki i chronią znajdujące się w niej produkty w trakcie transportu.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu tektury cieszą się dużym zapotrzebowaniem w każdym zakładzie produkcyjnym, jak i hali magazynowej.

Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość o wybranych wymiarach, jakie Państwo potrzebują. Zamówienie zostanie zrealizowane oraz dostarczone w wyznaczonym terminie pod dowolny adres lub z odbiorem osobistym. Aby ustalić szczegóły zapraszamy do kontaktu.

tektura w arkuszach

Tektura w arkuszach - rodzaje

grubość oraz możliwość formowania sprawiają, że znajduje ona zastosowanie w wielu dziedzinach. Używana jest przez firmy zajmujące się wykończeniem wnętrz, jak również w zakładach produkcyjnych. W domach można ją stosować do owinięcia przedmiotów do wysyłki czy zabezpieczenia podłogi przed zniszczeniem, podczas np. skręcania nowych mebli.

Fala tektury

Można powiedzieć, że fala określa jego przeznaczenie. Niektóre fale powodują, że karton jest bardziej wytrzymały na duże ciężary, lub składowanie. Wszystkie fale mają na celu zapewnienie amortyzacji dla produktu wewnątrz.

2

Fala B

Jest to tektura 3-wartwowa przystosowana dla cięższych produktów. Gramatura w tej fali wynosi 450 g/m2. Ściany są grubsze niż w fali E i bardziej wytrzymałe przy przewozie dużych przedmiotów.

6

Fala BC

Jest to tektura 5-warstwowa, składająca się z dwóch warstw zewnętrznych oraz dwóch warstw pofalowanych. Jej grubość wynosi 6,0 – 7,0 mm, a standardowa gramatura to około 650800 g/m².  Ostateczne parametry każdorazowo uzależnione są o potrzeb klienta i docelowego zastosowania tektury.

Dostępne rozmiary tektur na zamówienie.

Tektura w arkuszach innego producenta może się znacznie różnić. Dlatego w tabeli poniżej została podana fala, gramatura, warstwy, kolor oraz symbol dla danego arkusza.

Symbol będzie potrzebny przy składaniu zamówienia, dlatego warto go zapamiętać/zapisać. W formularz dla ułatwienia udostępniamy listę wszystkich dostępnych tektur.

Porozmawiajmy

Jeżeli zainteresowała Cię jakaś tektura, uzupełnij poniższy formularz abyśmy mogli szybko wycenić Twoje zamówienie. Odpowiemy lub oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Wiedz, że u nas wszystko realizowane jest błyskawicznie. Możesz również skorzystać z formularza lub telefonu w zakładce kontakt.

14 + 10 =