zuzu v1 250

Ogniochron

Wyświetlanie jednego wyniku

Ogniochron

to wiodąca polska firma specjalizująca się w produkcji podręcznego sprzętu gaśniczego. Firma jest ceniona nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Unii Europejskiej, gdzie systematycznie wzmacnia pozycję na rynku.

Firma powstała w wyniku połączenia Katowickich Zakładów Wyrobów Metalowych z Wytwórnią Sprzętu Pożarniczego „Ogniochron”. Celem jest połączenie wiedzy i doświadczenia z lat pięćdziesiątych z nowoczesnością, dynamizmem i innowacyjnością – cechami, które charakteryzują wiele polskich firm działających na rynku od lat dziewięćdziesiątych.

W ofercie znajdują się przede wszystkim gaśnice przenośne, przewoźne, agregaty i urządzenia gaśnicze o pojemności od 1 kg do 250 kg środka gaśniczego oraz motopompy pływające.

Jesteśmy dumni z faktu, że produkty chronią mienie oraz nierzadko ludzkie życie. Dlatego dbamy o to, aby były one niezawodne, proste w obsłudze i skuteczne. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością, co potwierdzają nasi klienci, którzy od lat wybierają nasze produkty.

Cieszymy się, zaufaniem naszych klientów od tylu lat i robimy wszystko, aby utrzymać ich zadowolenie z naszych wyrobów.