zuzu v1 250

Brumm

Brumm

Marka Brumm została założona w 2013 roku. Początki marki sięgają licznych rozmów oraz badań przeprowadzonych wśród kierowców i użytkowników samochodów. W ramach tych badań, firma zapytała o to czy dostępne na rynku kosmetyki samochodowe odpowiadają na potrzeby użytkowników samochodów. Badania wykazały, że mimo dużej liczby dostępnych produktów w kategorii kosmetyków motoryzacyjnych, użytkownicy samochodów nie są zadowoleni z oferty dostępnej na rynku.

Kosmetyki Brumm

są skomponowane w taki sposób, by efektywnie rozwiązywać konkretne problemy dotyczące pielęgnacji i ochrony samochodu. Skład każdego z produktów został starannie dobrany, by zapewnić jak najlepszą jakość i skuteczność działania. Firma stawia na łatwość użytkowania swoich produktów, co pozwala zarówno profesjonalistom jak i amatorom na swobodne korzystanie z nich.

Brumm zdobyła uznanie nie tylko wśród mężczyzn, ale także w oczach kobiet. Przyjemny zapach oraz atrakcyjny design kosmetyków sprawiają, że korzystanie z nich staje się jeszcze bardziej przyjemne. Produkty Brumm nie tylko pielęgnują i ochronią samochód, ale także wprowadzą do jego wnętrza świeżość i nowoczesny styl.

Marka Brumm stawia sobie za cel udowodnienie, że każdy użytkownik samochodu może pielęgnować swoje auto w sposób profesjonalny i skuteczny, nie tylko specjaliści od detailingu. Dzięki ofercie Brumm, każdy kierowca może cieszyć się nieskrępowaną przyjemnością z jazdy samochodem, który jest nie tylko zadbanym, ale także pachnącym i stylowym.