zuzu v1 250

Chrysler MS-12991

Chrysler MS-12991 – standard ochrony dla silników Chryslera

Chrysler MS-12991 specyfikacja oleju silnikowego zaprojektowana przez Chryslera w odpowiedzi na rosnące wymagania dotyczące wydajności i trwałości współczesnych jednostek napędowych. Norma, przeznaczona dla najnowszych generacji silników, stanowi gwarancję ochrony, niezawodności i optymalnej pracy w każdych warunkach.

Specyfika oleju Chrysler MS-12991:

  1. Pełna Ochrona Silnika: Oleje zgodne z normą MS-12991 oferują wszechstronną ochronę przeciwko zużyciu, osadom oraz korozji, co przekłada się na dłuższy okres eksploatacji.
  2. Wydajność w Ekstremalnych Warunkach: Formuła zapewnia doskonałe właściwości smarujące zarówno w bardzo niskich, jak i bardzo wysokich temperaturach.
  3. Ochrona Systemów Emisji: Specyfikacja została zoptymalizowana pod kątem najnowszych systemów kontroli emisji, chroniąc przed zanieczyszczeniami i zapewniając lepszą wydajność.
  4. Zgodność z Materiałami: Oleje te są w pełni zgodne z materiałami stosowanymi w silnikach Chryslera, co minimalizuje ryzyko wycieków i uszkodzeń.
  5. Elastyczność w Zastosowaniach: Choć dedykowane głównie dla silników Chryslera, oleje te mogą być używane w innych kompatybilnych jednostkach napędowych.

Wykorzystując oleje spełniające standard Chrysler MS-12991, użytkownicy samochodów marki Chrysler mogą być pewni, że ich pojazdy korzystają z najnowszej technologii ochrony, gwarantującej niezawodność i doskonałe osiągi w każdych warunkach.