zuzu v1 250

Chrysler MS-10725

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Chrysler MS-10725 – Ochrona dla silników Chryslera

Chrysler MS-10725 to specyfikacja oleju silnikowego stworzona przez Chryslera, jednego z wiodących producentów samochodów. Zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności i ochronie silników, specyfikacja ta stawia rygorystyczne wymagania, które muszą zostać spełnione przez oleje, aby zapewnić maksymalne osiągi i trwałość silnika w różnorodnych warunkach eksploatacji.

Charakterystyka oleju Chrysler MS-10725:

  1. Wysoka Wydajność: Oleje spełniające normę MS-10725 gwarantują doskonałą smarowność, chroniąc silnik przed nadmiernym zużyciem i tworzeniem się osadów.
  2. Ochrona w Ekstremalnych Temperaturach: Zapewniają optymalne właściwości smarujące w szerokim zakresie temperatur, od mroźnych poranków po gorące dni.
  3. Zabezpieczenie przed Korozją: Formuła zapewniająca ochronę przed korozją kluczowych komponentów silnika.
  4. Odporność: Ochrona przed degradacją oleju, co przedłuża okresy między wymianami i pomaga zachować stałe osiągi silnika.
  5. Zgodność z Materiałami: Oleje te są zgodne z uszczelkami i innymi komponentami silnika, co zapobiega wyciekom i uszkodzeniom.

Wykorzystując oleje zgodne z normą Chrysler MS-10725, właściciele i użytkownicy samochodów marki Chrysler mogą być pewni, że ich pojazdy są odpowiednio chronione i są w stanie dostarczyć optymalną wydajność przez długi czas.