zuzu v1 250

MOJE AUTO PIANA AKTYWNA RED FRUIT 1L

EAN: 5905694017806
SKU: 11896

CENA BRUTTO

18,00 

Na stanie

Na stanie

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 199 zł

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

Opis produktu

  • Moje Auto piana aktynwa pachnąca red fruit 1l o neutralnym pH do bezpiecznego i efektywnego mycia karoserii samochodów.
  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkt jest bezpieczny dla pojazdów pokrytych wszelkiego rodzaju woskami, powłokami kwarcowymi i ceramicznymi.
  • Produkt posiada wysokie właściwości pianotwórcze, łatwo się spłukuje.
  • Moje Auto piana aktynwa pachnąca red fruit 1l może być stosowany w myjkach ciśnieniowych jak i podczas mycia ręcznego.

Sposób użycia:

  1. Roztwór przygotujemy na podstawie informacji producenta zawartej na opakowaniu produktu. Intensywność preparatu dobieramy do stopnia zabrudzenia karoserii.
  2. Przelewamy roztwór np. do spryskiwacza ciśnieniowego, a następnie pokrywamy pianą całe auto. Auto należy pokryć obfitą ilością aktywnej piany, zwracając uwagę na równomierne nałożenie preparatu.
  3. Odczekujemy około jedną minutę. To czas niezbędny, by preparat wszedł w reakcję z zanieczyszczeniami oraz lakierem. Składniki aktywne błyskawicznie rozpuszczą i zwiążą zabrudzenia w śniegowej powłoce. Pamiętaj jednak, by nie dopuścić do zaschnięcia środka na karoserii!
  4. Na koniec mycia należy obficie spłukać lakier najlepiej myjką ciśnieniową. Do spłukania możesz również użyć węża ogrodowego.
  5. Upewnij się, że w żadnym zakamarku nie zalegają pozostałości środka. Jeśli zauważysz, że zalega piana, wykonaj płukanie ponownie.

h

Parametry techniczne

Waga 1 kg
Pojemność

Producent

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „MOJE AUTO PIANA AKTYWNA RED FRUIT 1L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „MOJE AUTO PIANA AKTYWNA RED FRUIT 1L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *