logo zuzu

Czego dziś szukamy?

AUTOLAND SP DO CZYSZCZENIA TAPICERKI 670ML

EAN: 5900304008960
SKU: AUSPDT670
Waga 0.67 kg
Producent

Autoland

Pojemność

670 ml

Na stanie

16,10 

brutto

Na stanie

AUTOLAND SP DO CZYSZCZENIA TAPICERKI 670ML

Opis

Autoland SP do czyszczenia tapicerki 670ml butelka wykonana w 60% z tworzywa rPET pochodzącego z recyklingu. W pełni nadaje się do ponownego przetworzenia.

  • Płyn z aktywnym tlenem do czyszczenia tapicerek materiałowych i Alcantary.
  • Specjalny atomizer wytwarza gęstą pianę wnikającą w materiał, dzięki czemu lepiej rozpuszcza i usuwa zabrudzenia oraz plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów, napojów itp.
  • Redukuje efekt przyciągania kurzu i ponownego osadzania się zabrudzeń. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozostawiając przyjemny aromat we wnętrzu samochodu.
  • SUPER PIANA specjalny atomizer wytwarza gęstą pianę ułatwiającą czyszczenie.
  • 99,4% składników preparatu ulega biodegradacji. Nie zawiera syntetycznych, sztucznych barwników i parabenów. Nie powodują emisji substancji niszczących warstwę ozonową.

Autoland w latach 2018 i 2019 został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW. W roku 2020, w badaniu obejmującym 32 marki obecne na polskim rynku AUTOLAND zdobył tytuł „NAJLEPSZEJ MARKI KOSMETYKÓW SAMOCHODOWYCH w POLSCE”. Jesteśmy dumni, z tego iż praca całego zespołu zyskała uznanie polskich kierowców. Dlatego po wielu testach możemy polecać Autoland SP do czyszczenia tapicerki 670ml

Opinie

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.